přeskoč navigační část

Partnerská smlouva mezi společnostmi HILTI a SCHNEIDER půjčovna nářadí Vám zaručuje:

 

Vrtací kladiva, příklepové vrtačky

Hilti TE5, TE6, TE15, TE16

Hilti TE6

Vysoce výkonné příklepové vrtačky s elektropneumatickým systémem příklepu. Vhodné pro vrtání zejména do cihelného, kamenného a betonového zdiva. Elektronická regulace otáček, možnost vypnutí příklepu, pravý/levý chod (TE5, TE6), možnost zapůjčení rychloupínacího sklíčidla. V nabídce k těmto menším vrtačkám máme příklepové vrtáky k upnutí SDS plus o průměrech 6-18mm.

 

Přímá montáž

Hilti DX 76 MX Nastřelovací pistole – vsazovací přístroj

Hilti DX 76 MX Nastřelovací pistole

Novinka Hilti v oblasti přímé montáže.
Špičková pistole určná na přímé připevňování trapézových plechů na ocel a beton, spřahování ocelobetonových konstrukcí a univerzální připevňování na beton a ocel. Dostatečná síla určuje pistoli k nastřelavání přímo do ocelových nosníků a zaručuje vysokou spolehlivost připevnění. Pistoli půjčujeme společně se zásobníkem hřebů, což výrazně urychlí postup práce. Dalšími výhodami vsazovacího přístroje DX 76 je jednoduchá a bezpečná obsluha (pístový princip) a mobilnost díky nezávislosti na el. zdroji.

Pozor, v nabídce máme také adaptér pro nastřelování spřahovacích X-HVB kotev!!!

 

Kombinovaná kladiva

Hilti TE 56 ATC

Hilti TE 56

Kombinované kladivo na vrtací i drobnější sekací práce. Perfektní pro vrtání do cihly i do betonu. Kladivo je vybaveno bezpečnostní kluznou spojkou ATC, eliminující ohrožení obsluhy při zaseknutí vrtáku. Taktéž vhodné pro odstranění obkladů, přiseknutí otvorů, drážky pro instalaci a drobné prostupy. Pro vysoký výkon s malou hmotností je užitečným všestranným pomocníkem na stavbě. V nabídce k tomuto kladivu máme špice, sekáče, lopatky různých tvarů a příklepové i půlomové vrtáky různých rozměrů.

Hilti TE 76 ATC

Hilti TE76

Kombinované kladivo, pro svůj vysoký výkon příklepu a kroutící moment ideální pro vrtání větších průměrů (až 80mm). Je vybaveno bezpečnostní kluznou spojkou ATC, eliminující ohrožení obsluhy při zaseknutí vrtáku. Zároveň má dostatečný výkon pro sekací práce, jako je osekávání, prostupy zdivem, sekání zdiva. V nabídce k tomuto kladivu máme špice, sekáče, lopatky různých tvarů a příklepové i průlomové vrtáky rozměrů 20 – 80mm.

 

Sekací a bourací kladiva

Hilti TE 505

Hilti TE505

Lehké sekací kladivo oblíbené pro svou nízkou hmotnost a přitom skvělý výkon. Vhodné zejména na osekávání a zarovnávání, odstraňování omítek, obkladů a dlažeb a vysekávání drážek ve zdivu. Velice příjemná obsluha, kladivo není zbytečně těžké, takže přesnější osekávání nebo práce ve stísněných prostorách či na lešení již nejsou problémem.
V nabídce k tomuto kladivu máme špice, sekáče, a lopatky různých tvarů.

Hilti TE 705

Hilti TE705

Velice oblíbené sekací kladivo, perfektní poměr výkonu a hmotnosti. Ideální pro prostupy zdivem, otvory, osekávání, zkrátka všechny bourací a sekací práce na zdivu. Dostatečná síla dovoluje použítí kladiva na rozrušení horších betonů a betonů ve špatně přístupných místech.
V nabídce k tomuto kladivu máme špice, sekáče a lopatky různých tvarů.

 

Hilti TE 706 AVR

Hilti TE706 AVR

Mladší sourozenec kladiva TE 705 se jmenuje TE 706 AVR, špičkové výkonné kladivo na bourací a sekací práce ve zdivu. Moderní design zvyšující efektivitu chlazení stroje spolu se silným motorem a mimořádnou intenzitou a rychlostí příklepu zaručuje maximální pracovní výkony. Naše půjčovna Vám nabízí jedině vylepšenou špičkovou variantu kladiva TE 706, osazenou inovativním systémem tlumení vibrací AVR – Active Vibration Control, který zvyšuje komfort obsluhy a efektivitu práce.
V nabídce k tomuto kladivu máme špice, sekáče a lopatky různých tvarů.

Hilti TE 805

Hilti TE805

Špičkové robustní kladivo určené pro sekání a bourání betonových zdí, kamenných zídek, překladů a další bourací práce pevných materiálů, při kterých nesete většinu váhy kladiva v rukou. Je oblíbené také pro bourání zdiva mimořádné pevnosti.
V nabídce k tomuto kladivu máme klasické i polygonové špice, sekáče a lopatky.

 

Hilti TE 1000

Hilti TE1000

Donedávna byla tisícovka nejsilnější kus v naší nabídce. Hodí se zejména pro bourací práce podlahových betonů, pevných povrchů, zkrátka bourací práce, při kterých bouráte odolné materiály tzv. "pod sebou". Vysokývýkon stroje v kombinaci s účinným tlumením vibrací do rukojetí zaručuje úspěch všech bouracích prací.
V nabídce k tomuto kladivu máme klasické i polygonové špice a sekáče.

Hilti TE 1500 AVR

Hilti TE1500

Nejsilnější kus naší nabídky je tento macek. Vhodný pro veškeré těžké bourací práce betonu, kamene, asfaltu. Vysoké pracovní výkony s tímto kladivem zajistí maximální výkon elektropneumatického příklepu a špičkové utlumení vibrací pro obsluhu a chytře umístěné těžiště.
K tomuto kladivu máme v nabídce speciální polygonové špice a samoostřící sekáče.

 

Brusky

Hilti DEG 125-P

Hilti DEG 125-P

Novinka v rodině úhlových brusek je profesionální bruska Hilti DEG 125-P. Přes své rozměry a komfortní hmotnost Vás překvapí výkonem 1400 W a 11.000 otáčkami za minutu! Bruska je vhodná pro řezání a broušení všech stavebních materiálů, zvláště vhodná je v kombinaci s odsávacím krytem, průmyslovým vysavačem a brusným hrncem pro plošné broušení betonových a podobných povrchů. V práci Vám pomůže výkonná digitální elektronika s technologií Hilti Smart Power zaručující stejný výkon i při vysokém zatížení a ochranná mechanická kluzná spojka špičkové technologie ATC – Active Torque Control chránící obsluhu při zaseknutí stroje.

Hilti DC125

Hilti DC125

Úhlová bruska s průměrem kotouče 125mm, určená pro řezání betonu, betonových výrobků (dlažby apod.), přírodního kamene, obkladových materiálů, kovových profilů a plechů. Vysoká rychlost 11000 ot/min. V kombinaci s diamantovým brusným kotoučem, odsávacím krytem a průmyslovým vysavačem je bruska vhodná na broušení betonových povrchů.
V nabídce pro tuto brusku máme odsávací-brusný kryt, vodící kryt, řezné kotouče na železo i diamantové řezné kotouče a diamantové brusné kotouče.

Hilti DC230

Hilti DC230

Úhlová bruska s průměrem kotouče 230mm, určená pro řezání betonu, betonových výrobků, přírodního kamene, obkladových materiálů, kovových profilů a plechů. V nabídce pro tuto brusku máme odsávací-řezný kryt, vodící kryt, řezné kotouče na železo i diamantové řezné kotouče určené na řezání tvrdých materiálů i asfaltu.

Vibrační bruska Hilti WFO 280

Hilti WFO280

Profesionální vibrační bruska s nízkými vibracemi rukojeti, elektronickým ovládáním rychlosti broušení, vysoce výkoným motorem (až 11000 kmitů při zatížení) a dokonale ergonomickým designem a sníženým hlukem pro přesné vedení i pohodlnou práci. Provedení brusné desky umožňuje použití upínaných brusných listů i listů na suchý zip. V nabídce pro tuto brusku máme brusné papíry na dřevo, na lakové materiály, prachové vaky i odsávání průmyslovým vysavačem.

 

Pily

Přímočará pila Hilti WSJ 110 ET

Hilti WSJ 110 ET

Lehká přímočará pila pro rychlé a čisté řezání různých materiálu od dřeva po plech. Rovný řez i řez po křivce, řez v blízkosti hrany, výřezy. Prořez až 11cm. Možné nastavení náklonu plátku, možnost odsávání pilin. V nabídce k pile máme plátky různých druhů.

 

Drážkovací stroj Hilti DC-SE20

Hilti DC-SE 20

Špičkový profesionální stroj pro prořezávání drážek v cihle, betonu a kamenném zdivu, výkon až 150m za hodinu v cihelném zdivu, max. hloubka prořezané drážky 30-40cm (dle kotouče) s regulací po cca 2mm, max. šířka drážky 45mm.
V nabídce k drážkovačce máme špičkové diamantové kotoučky.
Drážkovačka musí být připojena k průmyslovému vysavači, který vám též vypůjčíme a je již zahrnut v ceně.

Okružní Pila

Okružní pila

Profesionální okružní pila umožňující řezání desek, prken a fošen, řezání pod úhlem – přesné nastavení dle úhlové stupnice, vyřezávání drážek – nastavení hloubky prořezu, přesné rovné řezy i rychlé oříznutí hrubých desek. Řezný kotouč je v ceně půjčovného. Možnost odsávání pomocí průmyslového vysavače. Možnost zapůjčení hliníkové vodící desky a svěrek.

 
Doporučujeme:
Dětský park a kavárna :: Zakázková textilní výroba
© 2006-2018 SCHNEIDER – půjčovna nářadí
. Counter.cz Top weby.cz